Корзина
694 отзыва
ГРАНИЦЫ НА КАРАНТИНЕ. ДОСТАВКА ПОСЛЕ КАРАНТИНА
mebelmag
0800 753 753
+380673329900
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина

Публічна оферта

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

Текст нижче - це договір між Інтернет-магазином, Сайт якого розміщений в Інтернеті за адресою mebelmag.kiev.ua (надалі «Інтернет-магазин» або «Продавець»), і користувачем послуг Інтернет-магазина (надалі «Покупець»), і визначає умови купівлі-продажу товарів Покупцем через Сайт Інтернет-магазина.

 

1. Загальні положення

1.1. Цей договір є договором публічної оферти (відповідно до статей 633, 641 та гл. 63 Цивільного кодексу України), його умови однакові для всіх Покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, ФОП).

1.2. Користувач стає Покупцем після прийняття умов цього договору.

2. Терміни та визначення

2.1. Товар - опублікований на Сайті Інтернет-магазина перелік товарів.

2.2. Покупець - повнолітня фізична особа, що не має бізнес-цілей щодо Замовлення, або юридична особа / ФОП, котра отримує інформацію від Інтернет-магазина, розміщує замовлення на пошук, комплектацію і резервування Товарів, котрі представлені на Сайті Інтернет-магазина.

2.3. Замовлення - оформлена і розміщена заявка Покупця, адресована Інтернет-магазину, на пошук, комплектацію і резервування Товарів для подальшого їх викупу Покупцем.

2.4. Сайт - веб-сторінка в мережі Інтернет за адресою mebelmag.kiev.ua, котра містить Товар, а також інформацію по пошуку, комплектації та резервуванню Товарів, обраних Покупцем.

2.5. Особистий кабінет - простір на Сайті, доступ до котрого має Покупець, і в котрому відображається персональна інформація Покупця та історія розміщених Покупцем Замовлень.

3. Предмет договору

3.1. Цей договір визначає порядок взаємодії та умови надання Інтернет-магазином послуг Покупцеві, грунтуючить на його прагненні, бажанні та можливості скористатися послугами пошуку, комплектації і резервування Товарів, а також прагненні Інтернет-магазина надати Покупцеві потрібну йому інформацію, знайти і укомплектувати Товари згідно замовлення Покупця, і зарезервувати їх для подальшого придбання Покупцем.

3.2. Інтернет-магазин надає Покупцеві послуги по пошуку, комплектації, резервуванню і відправці Товарів на підставі Замовлення, оформленого Покупцем на Сайті і підтвердженого Інтернет-магазином.

3.3. Інтернет-магазин здійснює продаж і доставку Товарів з допомогою кур'єрських служб доставки, вказаних на Сайті Інтернет-магазина на підставі Замовлень, залишених на Сайті і підтверджених Інтернет-магазином. Вказанні на Сайті ціни на Товари включають в себе вартість послуг пошуку, комплектації і резервування товарів Покупців, якщо інше не вказано в підтвердженні Замовлення.

3.4. Покупець погоджується з умовами даного договору в момент оформлення Замовлення шляхом натискання на кнопку «Подтвердить заказ», що виражає підтвердження Покупця прочитання тексту цього договору і погодження з його умовами. Надалі заперечення від Покупця про надання таким чином своєї згоди позбавляє Інтернет-магазин від будь-якого роду відповідальності за невиконання умов цього договору і залишає право Інтернет-магазина відмінити Замовлення в односторонньому порядку.

4. Правила роботи з Сайтом

4.1. Покупець може переглядати вміст Сайту, оформлювати замовлення, а також користуватися іншими його сервісами.

4.2. Реєстрація необхідна для доступу Покупця до персоналізованої інформації і надання додаткових можливостей роботи з Сайтом.

4.3. При реєстрації Покупець вводить наступні дані:

  • Ім'я, прізвище
  • Номер телефона
  • Адреса електронної пошти
  • Пароль

4.4. Покупець зобов'язується надати достовірну, точу і повну інформацію про себе. Інтернет-магазин не несе відповідальності за точність і правильність інформації, залишеної Покупцем при реєстрації і здійсненні Замовлення.

4.5. Після реєстрації на Сайті Покупцеві надається доступ в Особистий кабінет.

4.6. Покупець зобов'язується не повідомлювати третім особам параметри доступу, вказані при реєстрації. У випадку виникнення у Покупця підозр щодо несанкціонованого використання третіми особами таких параметрів, Покупець зобов'язується негайно сповістити про це Інтернет-магазин, надіславши електронного листа за адресою corpmailorg@gmail.com

4.7. Покупець несе відповідальність за будь-які дії, здійснені на Сайті під його обліковим записом і від його імені.

4.8. Інтернет-магазин має право відмовити Покупцеві у користуванні послугами Інтернет-магазина, якщо у нього будуть підстави вважати, що Покупець вказав недостовірні дані, а також при недобросовісній поведінці Покупця на Сайті (наприклад, порушення умов цього договору тощо).

5. Порядок оформлення Замовлення

5.1. Покупець оформлює замовлення на Сайті самостійно, шляхом додавання обраних Товарів до віртуальної корзини і натискаючи кнопку «Оформить заказ».

5.2. Оформити замовлення на товари можуть всі покупці, незалежно від реєстрації. Замовлення обробляються і відправляються по Україні після часткової чи повної оплати.

6. Порядок оплати

6.1. Загальна вартість Замовлення включає повну вартість Товарів, дорівнює сумі, що підлягає оплаті і вказується на Сайті при оформленні і в момент розміщення Замовлення.

6.2. Покупець оплачує розміщене на Сайті Замовлення на умовах часткової чи повної передплати за реквізитами, вказаними у листі підтвердження Замовлення.

7. Порядок передачі товару Покупцеві

7.1. Покупець отримує замовлений ним товар за допомогою доставки, способи котрої описані на Сайті Продавця в розділі Условия доставки и оплаты

7.2. Перелік способів доставки Товарів вказується на Сайті Продавця при оформленні Замовлення

7.3. Покупець має право самостійно вибрати один із доступних способів отримання замовленого Товару.

7.4. При доставці Товарів залученими Компаніями-перевізниками, Покупець у повному обсязі і беззастережно погоджується і зобов'язується виконувати Правила перевезення вантажів цими компаніями-перевізниками.

7.5. Орієнтовні терміни доставки Товарів повідомляються Покупцеві при оформленні замовлення і складають від 14 (чотирнадцать) робочих днів від початку процедури резервування Товарів при умові отримання Продавцем передплати (повної або часткової) за замовлений Товар.

7.6. Факт отримання Товару і відсутність претензій до якості Товару Покупець підтверджує шляхом підписання накладної (декларації Компанії-перевізника), або будь-якого іншого документа, що підтверджує отримання Товару, і підписується в момент прийому-передачі товару. З моменту підписання накладної (декларації Компанії-перевізника) або будь-якого іншого документа, що підтверджує отримання Товару, до Покупця переходить право власності на товар.

7.7. Всі питання, що виникли в процесі оплати і отримання Товару, Покупець може вияснити за контактними даними в разділі Контакты.

8. Умови повернення товару

8.1. При отриманні Товару Покупець зобов'язаний перевірити кількість упаковок у відповідності до супровідної документації і цілісність упаковки; у разі виявлення пошкодження упаковки - відкрити упаковку і переконатися в належному зовнішньому стані Товару (відсутності механічних пошкоджень) і в повноті, комплектності, кількості Товару.

8.2. У разі виявлення невідповідності Товару (по кількості, комплектності) або його пошкодженні, Покупець має право відмовитися від його отримання, зафіксувавши виявлені недоліки в акті про пошкодження або акті про нестачу. Акт повинен бути підписаний Покупцем і особою, що здійснила доставку Товару (представником Компанії-перевізника або Продавця). Відповідний Акт, складений за участі представника компанії-перевізника, подається разом з претензією компанії-перевізнику, котра здійснює компенсацію вартості пошкодженого/недоставленого товару.

8.3. Продавець зобов'язується замінити бракований товар або компенсувати Покупцеві його вартість при наявності Акта про недоліки, складеного в порядку, передбаченому даним Договором.

8.4. Сторони узгодили, що, у випадку недотримання вищевказаної процедури повернення Товару, вважається, що Покупець отримав товар в належному стані: без жодних механічних пошкоджень і в повній комплектності.

8.5. У разі відсутності Покупця за адресою доставки, вказаної Покупцем в замовленні, або відмови Покупця від отримання Товару по необгрунтованим причинам при доставці його кур'єром компанії-перевізника, або неотримання товару у відділеннях (пунктах видачі) Компанії-перевізника у встановлений останньою термін, товар повертається на склад перевізника для зберігання і повернення Продавцю чи передається на склад Продавця. Оплата за послуги (транспортування, відправка, зберігання) Продавця і/або Компанії-перевізника вираховується з суми, перерахованої Покупцем за Товар. Решта суми повертається Покупцеві на підставі його вимоги з вказанням платіжних реквізитів, по котрим повинні бути повернені кошти.

9. Конфіденційність і захист персональних даних

9.1. При реєстрації на Сайті Покупець залишає персональні і контактні дані, вказані в п.4.3. даного Договору, але не обмежуючись ним.

9.2. Надаючи свої персональні дані на Сайті при реєстрації або оформленні Замовлення, Покупець дає свою добровільну згоду на обробку і використання (в тому числі і передачу) своїх персональних даних без обмеження терміну дії такої згоди у відповідності до Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р.

9.3. Інтернет-магазин використовує отримані персональні дані для надання послуг, визначених даним Договором, для просування послуг Інтернет-магазином, в тому числі і за допомогою автоматизованої обробки персональних даних.

9.4. Інтернет-магазин зобов'язується не розголошувати отриману від Покупця інформацію. Не вважається порушенням надання Інтернет-магазином інформації агентам і третім особам, що діють на підставі договору з Інтернет-магазином, в тому числі і для виконання зобов'язань перед Покупцем, а также у випадках, коли розкриття такої інформації встановлено вимогами законодавства.

9.5. Якщо Покупець не бажає, щоб Інтернет-магазин продовжував обробляти його персональні дані, то Покупцеві необхідно звернутися із заявою в службу підтримки (до представника) Інтернет-магазина. В такому разі Покупець втрачає можливість користуватися послугами Інтернет-магазина.

9.6. Покупець несе відповідальність за підтримку своїх персональних даних в актуальному стані. Інтернет-магазин не несе відповідальності за неякісне виконання покладених на нього зобов'язань в зв'язку з неактуальністю інформації про Покупця або невідповідності її дійсності.

10. Інформаційні повідомлення

10.1. Реєструючись на Сайті, Покупець дає Інтернет-магазину згоду на отримання інформаційних повідомлень від Інтернет-магазина і його партнерів, діючих на підставі договору з Інтернет-магазином, за допомогою служби коротких повідомлень (SMS) і електронної пошти.

10.2. В будь-який момент Покупець може відмовитися від отримання email-розсилки, змінивши відповідні налаштування в Особистому кабінеті.

11. Правила використання матеріалів, розміщених на Сайті

11.1. Сайт містить матеріали, товарні знаки, фірмові найменування та інші захищені законом матеріали, включаючи, але не обмежуючись, тексти, фотографії, графічні зображення.

11.2. Весь вміст Сайта охороняється законодавством України.

11.3. Покупець не має права використовувати матеріали, розміщені на Сайті, як то: вносити зміни, публікувати, передавати третім особам, брати участь у продажу чи уступці, створювати виробничі Товари тощо.

12. Інші умови

12.1. Даний договір заключений на території України і підпорядковується матеріальному праву України.

12.2. Недійсність будь-якого пункту або частини цього договору не призводить до недійсності договору в цілому.

12.3. Всі суперечки, що виникають між Покупцем і Інтернет-магазином, вирішуються шляхом переговорів. У випадку недосягнення врегулювання спірного питання, Покупець або Інтернет-магазин можуть звернутися за вирішенням спору в судові органи у відповідності до діючого законодавства України.

12.4. Інтернет-магазин має право вносити зміни в текст даного договору на власний розсуд в будь-який момент і без попереднього сповіщення Покупців. Актуальна (діюча) редакція договору завжди доступна на Сайті.